top of page

HAKKIMIZDA

Projelerinize çok YAKIŞAN işler...

Yakışan Dış Ticaret Limited Şirketi olarak gaz beton alanında en doğru tedarik ve fiyatı alabilmeniz için tecrübeyi bir araya getirdik. Güven ve ilkeli ticaret ile sektörün ihtiyacına cevap veren dinamik bir ekip oluşturduk.

Müşterilerimizin dostlarımıza dönüştüğünü, emeğimizin ise katma değer ile buluştuğunu görmeyi arzu ederek başlamıştık. Kısa bir süre içerisinde inandığımız değerlerle bütünleşebilen verimli bir ticaret oluştururken nice dostlar kazandık.

Yeni değiliz ve eskimeye ise hiç niyetimiz yok. Tüm projeleri bizzat sorumlusu olduğumuz işler gibi görüyor ve müşterilerimizle olan birlikteliğimizde ticari karlılığı öncelikli değerlerimiz arasına sokmuyoruz. Bu düstur ise israf olan zamanı, ziyan olan emek ve kaynakları en aza indirmenin gururunu yaşıyoruz.

İnşaatınızda kullanacağınız ürünler için bizden fiyat almanız, sadece tekliflerinizin sayısını çoğaltacak kadar etkisiz olmayacak. Hep birlikte şaşıracağız…

2017 Yılında üretime başlayan EGE GAZBETON üretim tesisi, 22.000 m² kapalı olmak üzere toplam 100.000 m² alanda yıllık 720.000 m³ üretim kapasitesi ve 20 yıllık üretim tecrübesine sahip kadrosuyla sektörde üretimine ara vermeksizin devam ediyor.

Marka bilinirliği ve satış hacminin artmasıyla yurt içi ve yurt dışı inşaat piyasasında her geçen gün adından daha çok bahsettiren EGE GAZBETON’un üretimini bir çok gizli maliyetle şişen fiyatları yok ederek en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz.

Hızlı Teklif Al

Hızlı Teklif Formu

bottom of page